top of page

Market Research Group

Public·10 members
Otto Polyakov
Otto Polyakov

Isik Kelime BulucuKelime oyunlarını daha enteresan bir hale getirmek için joker karakterler ekleyip sizin hem daha geniş bir hayal gücü ile kelimeler bulabilmenizi hem de çoğu zaman gerçekleşmeyecek anagramları elde etmenizi sağlıyorlar.
Isik Kelime BulucuBirinci kutuya elinizdeki jokerin yerine * karakteri olacak şekilde harfleri girin. Altta bulunan kısma bağlamak istediğiniz kelime ya da harfi girin. Kelimeleri bul tuşuna tıkladığınızda bütün kelime olasılıkları bulunacak, puanları hesaplanacak ve size gösterilecektir.


Kelime bulma makinesi ile joker kullanarak kelimeleri milisaniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Kendinizi ölçmek, aklınıza gelemeyecek olasılıkları da görmek ve oynadığınız oyunları daha eğlenceli hale getirmek jokerli kelime bulucu ile mümkün. Harflerden kelime bulucu : Kelime bulma makinesi


Jokerli Kelime bulucu ile karışık bir şekilde elinizde bulunan harfleri kullanarak kelime üretme mümkündür. Kelime bulmak için joker karakterler de kullanabilirsiniz. Jokerli kelime bulucuyu kullanmak için elinizdeki joker sayısı kadar * karakteri girmelisiniz. Aşağıdaki forma yıldız ve harfler haricinde herhangi bir karakter girmemelisiniz. Harflerden kelimeler genellikle bir saniyenin altında bir sürede türetilir. Kelime bulma makinesi ismi verilen kelime bulucu uygulamayı kelime oyunlarında oyun tıkandığında kullanabilirsiniz. Yeni kelimeler öğrenmek için son derece faydalı olacaktır. Web tabanlı çalışması diğer kelime bulucu programlara göre daha erişilebilir olmasını sağlamaktadır. Kelime bulucu hile gibi gözükse de aslında yeni kelimeler öğrenebilmeniz için bir fırsay sağlamaktadır. Kelime bulucu ücretsiz sunulan bir hizmettir. Kelime bulucu mobil cihazlar üzerinden de kolaylıkla erişilebilir. Android, Ipad, Iphone gibi cihazlardan kelime bulucu anagram uygulamasına ulaşabilirsiniz.


Kelime bulma oyunları oldukça popüler olmakla beraber, keyiflidir de. Ancak dağarcığınıza yeni kelimeler eklerseniz bir yandan da faydalı bir aktivite yapmış olursunuz. Kelime bulma aracını kullanarak harflerden yeni kelimeler üretebilir ve dağarcığınızı geliştirebilirsiniz. Kelime bulma makinesi


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page